כתבות והמלצות

כתבות והמלצות

הלוואות, משכנתא ומימון

ריכזנו כאן עבורכם כ-100 ביטויים חשובים ומושגים בכל הקשור להלוואות, משכנתא, מימון ופיננסים. לכל ביטוי ניפקנו הסבר קצר וקישור למאמר ממוקד בנושא. אנו מזמינים אתכם לקרוא את המושגים, ללמוד את הדקויות ולהפיק תועלת שתעזור לכם להתנהלות פיננסית נבונה ובמעבר לצרכנות נבונה וחסכונית יותר.

במידה ותרצו לקבל סיוע, ליווי, ייעוץ או עזרה בגיוס הלוואה לכל מטרה, הנכם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר והמומחים שלנו יעניקו לכם ייעוץ חינמי וחיבור לגופי המימון הרשמיים, המובילים והמוסמכים בישראל כדי שתקבלו ישירות מהם או באמצעותנו את ההלוואה הטובה והמשתלמת ביותר.

אנו פועלים ביחד עם כל הבנקים המובילים בישראל, חברות הביטוח, חברות האשראי, קרנות מדינה וגופי מימון חוץ בנקאיים מוכרים, אמינים ואיכותיים, במטרה לסייע לכם להרוויח את זכויותיכם ולעזור לכם להתגבר על מכשולים כמו חוסר הבנה, חוסר יכולת לנהל מו”מ עצמאי מול הבנקים וגופי האשראי וקשיים באיתור הלוואות זולות.

באמצעות פנייה דרכנו, אנו במרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית, נעשה הכל כדי ללוות אתכם בכל התהליך ולעזור לכם לבחור את ההלוואה הטובה ביותר, לאתר את המימון הישיר או החוץ בנקאי המתאים ביותר עבורכם ובשורה התחתונה לדאוג ולוודא שתשלמו הרבה פחות כסף על כל הלוואה או גיוס אשראי.

מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתא הוא הכלי הראשון בו תעשו שימוש כדי לבחון תסריטים ואפשרויות שונות למשכנתא.  עם מחשבון משכנתא תוכלו להזין את ההון הראשוני שיש לכם, תוכלו להצביע על גובה המשכנתא הדרושה לכם, תוכלו לבחור את הריבית ואת משך ההחזר ובשורה התחתונה תוכלו לראות באופן ברור ביותר את התמונה הכללית ואת האפשרויות שיעמדו לפניכם. אנו מזמינים אתכם להקליק כאן ולהשתמש חינם בכלי מחשבון משכנתא.

אלבר

אלבר היא חברה מובילה בתחום הליסינג בישראל ומוכרת כאחת החברות המציעות שירותי רכב במגוון מסלולים כמו ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי, ליסינג מימוני ופועלת גם בתחומי מכירת רכב, מימון רכב והשכרת רכב בישראל ובחו”ל. אם גם אתם זקוקים למימון לרכב בכל אחד מהמסלולים שצוינו, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטופס “קבלו הצעה” כדי להיחשף למגוון רחב של אפשרויות זולות ומשתלמות להלוואה לרכב.  לקבלת מידע נרחב על אפשרויות מימון רכב הקליקו וקבלו מאמר וטיפים בנושא.

הלוואות

הלוואות הן אפיק רווח מוביל בקרב בנקים וגופי מימון. הלוואות הן גם צורך של בתי אב רבים בישראל ושל כלל התושבים לצורך סגירת מינוס, ביצוע רכישה, שדרוג, קניי דירה, השקעה או לכל מטרה. כ-70% מתושבי ישראל נעזרים בהלוואות.

יחד עם זאת הבעיה הגדולה בכל התחום הזה הוא החשש “ליפול” לחברה לא אמינה ולבצע טעויות. אנו מזמינים אתכם להיעזר בשירותים שלנו, להיחשף למגוון הרחב של הכתבות והמדריכים שבאתר ולהיעזר בשירותים שלנו ובמדריכי הלוואות כדי לקבל הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית מגופים המובילים בישראל ובתנאים שתתקשו להשיג בעצמכם.  בנוסף, לצורך קבלת הלוואות או משכנתא תקבלו מאיתנו ייעוץ חינם. למידע נוסף וטיפים על הלוואות.

מימון ישיר

אם עד לפני מספר שנים ניתן היה לקבל מימון ישיר מבנקים בלבד הרי שהיום פועלות בתחום מגוון רחב של חברות מימון ישיר. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הלוואות לכל מטרה, הלוואות לרכב, הלוואות לעסקים או משכנתאות והכל בדרך של מימון ישיר. למאמר מיוחד בנושא מימון ישיר.

משכנתא

משכנתא היא בהחלט לא מילה מפחידה והיא האפיק בו נעזרים רוב תושבי ישראל כדי להגיע לדירה או נכס משלהם. משכנתא היא בדרך כלל ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו במהלך חייכם. היא גם תלווה אתכם שנים רבות ואפילו כמה עשורים. משכנתא היא גם אחד מהאפיקים הריווחים ביותר של הבנקים למשכנתאות. הרווחים שהבנקים וגופי מימון מפיקים ממשכנתאות נאמד במיליונים ואפילו במיליארדים. אין ספק שכל תושב ישראלי זקוק לעזרה מקצועית בדרך לגיוס משכנתא. אנו מזמינים אתכם ללחוץ על מדריך משכנתא ולהפנות אתכם למאמר ארוך ומקצועי הנוגע בכל הנקודות החשובות בתחום המשכנתאות.  אנו ממליצים לכם בחום לקרוא את המאמר, להכין שיעורי בית ובמידת העניין לא להסס לפנות אלינו לעזרה.

בנק טפחות

בנק טפחות או בשמו המלא בנק מזרחי טפחות הוא מבין הבנקים המסחריים הגדולים בישראל והוא הבנק המוביל בישראל במשכנתאות.  אנו מזמינים אתכם לקרוא מדריך המשכנתאות שלנו ולהכיר את בנקים הפועלים בתחום המשכנתאות. לקבלת עזרה בגיוס משכנתה בתנאים אופטימליים, תוך בקרה, בדיקה והתאמה לצרכים וליכולות שלכם – הקליקו על טופס קבלו הצעה, מלאו פרטים וקבלו מאיתנו סיוע מקצועי מהמומחים שלנו שהינם בעלי ניסיון רב במשכנתאות ופיננסים. אנו נעזור לגם לתכנן ולקבל משכנתא בעלות הזולה ביותר ובתפירה לצרכים וליכולות שלכם. המידע מוענק בחינם, ללא התחייבויות או תנאים מוקדמים.

לאומי למשכנתאות

בנק לאומי למשכנתאות הוא אחד מהגופים הבנקאיים המובילים בהלוואות ומשכנתא. למידע על הבנק ועל  דרכים לקבלת משכנתא הנכם מוזמנים לפנות אלינו כדי שנעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות וליישם את המטרות.

הלוואה

זקוקים להלוואה? צריכים לגייס כסף לטובת מטרות ומהלכים שונים? באינטרנט תמצאו מגוון רחב של חברות הלוואה וגופי מימון, תמצאו גם מגוון עצום של מסלולים להלוואה – החל מלכל מטרה, לרכב, לעסק, למשכנתא, ללימודים, לטיפולים, לסגירת מינוס ועוד. על מנת לחסוך מכם את כאבי הראש ואת הבירוקרטיה – ריכזנו לכם כאן באתר המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית את כל המידע הדרוש על הלוואה ועל שוק ההלוואות. המידע מוגש בחינם ומתייחס לכל המסלולים. עוד נציין כי לאחר שתמלאו או טופס יצירת קשר באתר – נציגים שלנו יתקשרו אליכם ויענו על שאלותיכם בטלפון ובמידת הצורך גם בפגישה.

ליסינג

ליסינג היא שיטת מימון מקובלת לרכישת ציוד כאשר בישראל מקושר המונח לתחום הרכב. כיום ניתן לרכוש רכב או להשתמש ברכב במסלולים שונים של ליסינג מימוני או תפעולי. במאמר המופיע כאן על הלוואות לרכב – פירטנו את ככל מסלולי הליסינג והרחבנו על מימון לרכב.

הלוואה לכל מטרה

הלוואה לכל מטרה היא אחת מההלוואות המבוקשות ביותר. כיום קל מאד לקבל הלוואה לכל מטרה מבנקים או גופי מימון. אנו כאן במרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית מגישים לכם מאמר זה על הלוואה לכל מטרה, ומזמינים אתכם להיעזר בשירותים שלנו כדי להבטיח את העלות הנמוכה ביותר והתנאים הטובים ביותר.

הלוואה מיידית

הלוואה מיידית היא הלוואה שניתן לקבל ברגע, בשעה, ב-24 שעות או זמן קצר. חשוב מאד לקרוא את המאמר הזה על הלוואה מיידית. היכנסו עכשיו וקבלו אינפורמציה בנושא.

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות לגיטימיות שניתן לקבל מגופי מימון שאינם בנקים. ברשימה זו תמצאו גם חברות ביטוח, חברות כרטיסי אשראי, קרנות וגופים פרטיים ואחרים. אנו כאן לעזור לכם כדי שתוכלו לפנות לגוף האמין ביותר ולקבל הלוואות חוץ בנקאיות הוגנות וזולות. זכרו קיימות חברות רבות העוסקות בהלוואות חוץ בנקאיות אבל יש רק את המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית כדי להעניק לכם ייעוץ חינם ולעזור לגייס את ההלוואה הנכונה מגוף המימון הנכון והמתאים ביותר.

מיחזור משכנתא

מחיזור משכנתא הוא עניין שבנקים משתדלים להימנע ממנו, במיוחד אם מדובר בהקטנה של עלות המשכנתא, מספר התשלומים ותנאי ההחזר. אנו כאן במרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית נמצאים בצד שלכם כדי לעזור לכם לבדוק כדאיות למיחזור משכנתא, לעזור לכם לדעת כיצד להתמודד עם הבנק ולהפחית עלויות וגם כדי לעשות עבורכם את העבודה ביעילות ובמקצועיות. הנכם מוזמנים לקבל ייעוץ ללא תנאים ובלי שום התחייבות מוקדמת. מלאו פרטים בטופס הקשר ונתאם לנו פגישה.

מחשבון הלוואה

בדיוק כמו שיש מחשבון משכנתא , מחשבון הלוואה עוזר לכם לבדוק את מסלולי ההלוואה השונים ולדעת בדיוק כמה תשלמו על כל שינוי של שבריר אחוז. היכנסו ללינק זה על מחשבון הלוואה וקבלו חינם כלי מעולה שיעזור לכם בהתנהלות הפיננסית.

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה הניתנת מגופים שהם לא בנקים. הקליקו כאן וקבלו מדריך על הלוואה חוץ בנקאית.

כרטיס אשראי

כרטיס אשראי עושה חיים נוחים ומהנים כשמגהצים ללא הפסקה, מבצעים קניות ותשלומים שונים. יחד עם זאת כרטיס אשראי עלול להיות ה”אויב” שלך ולכן חשוב לדעת איך להתנהל כלכלית וכיצד להשתמש בחוכמה בכרטיסי האשראי במיוחד לצורך כזה הכנו כתבה מקצועית בנושא מדריך לשימוש בכרטיס אשראי.

הלוואות ללא ריבית

הידעתם כי ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית. מוזמנים לקרוא מאמר בנושא. במידה ותזדקקו לעזרה נוספת פנו אלינו.

מימון לרכב

מימון רכב – באתר המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית תמצאו מדריכים, כתבות ואפשרויות לכל סוגי פתרונות המימון והליסינג לכל סוגי הרכבים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם נציגינו ולקבל אפשרויות רבות הנוגעות למימון רכב, הלוואות ליסינג, הלוואות לסוגי רכב שונים ועוד. למידע נוסף על הלוואות מימון לרכב.

חישוב משכנתא

גילינו שרבים מאד מבין נוטלי המשכנתאות מחפשים דרך יעילה לחישוב משכנתא. לשימוש בכלי חינמי יעיל וקל לתפעול הקליקו כאן לקבלת – חישוב משכנתא. למידע על איך לקבל משכנתא.

ריבית משכנתא

אחד “המוקשים” הבעייתיים ביותר בכל הקשור למשכנתאות הוא גובה ריבית משכנתא. אנו ממליצים לנהל מו”מ עיקש מול כל בנק או גוף מימון להפחתת ריבית המשכנתא. מאמר בנושא ריביות ומשכנתאות נמצא כאן. אל תהססו לפנות למומחים שלנו להתייעצות וקבלת עזרה בהפחתת ריבית משכנתא.

קניית רכב

לפני קניית רכב מכל סוג חשוב להיערך כלכלית. במאמר זה תמצאו מדריך לקניית רכב ובעזרתו תוכלו להתנהל נכון בדרך למכונית החדשה או המשומשת

לאומי למשכנתאות טלפון

אם גם אתם זקוקים למשכנתא מבנקים מובילים, היעזרו בשירותים שלנו לקבלת משכנתא זולה וכדאית מכל מה שהכרתם עד כה. אם בבנק לאומי למשכנתאות טלפון תפוס או לא זמין, אנחנו כאן זמינים בשבילכם בכל שעה. מקסימום השאירו לו הודעה ונחזור במיידי.

מימון ישיר טלפון

מימון ישיר טלפון הוא מונח מחופש באינטרנט. אם אתם זקוקים להלוואה במימון ישיר מבנקים או גופי מימון מובילים התקשרו אלינו או מלאו פרטים.

מחשבון משכנתא לאומי

גם בנק לאומי, כמו כל בנק מוביל, מציע שימוש במחשבון משכנתא לאומי. אנו מעמידים שימושך את המחשבון שלנו . לחץ כאן לקבלת מחשבון משכנתא.

הלוואות למוגבלים

בנקים וגופי מימון מסרבים להעניק הלוואות למוגבלים. אנו קשובים לסייע לכל תושב בישראל לגייס מימון לכל מטרה. אם קיבלת סירוב מבנק או אם אתם זקוקים להלוואות למוגבלים – אל תהססו לפנות אלינו לקבלת ייעוץ חינם ובחינת אפשרויות לקבלת עזרה.

הלוואות לעסקים

לא קל להיות איש עסקים בישראל והוכחה לכך היא שעסקים רבים נסגרים או נקלעים לקשיים. אנו מזמינים אתכם לקרוא את מדריך העסקים של המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית ולקבל ייעוץ מקצועי וסיוע בקבלת הלוואות לעסקים מהחברות והבנקים המובילים בארץ. הקליקו על קבלו הצעה, השאירו לנו את הפרטים שלכם ונדאג לחזור אליכם במהירות. לכתבה בנושא איך לקבל מימון להקמת עסק.

מחזור משכנתא

באחד הסעיפים הקודמים תמצאו התייחסות לנושא מחזור משכנתא. מצאנו לנכון להפנות אתכם למאמר זה המדבר על כל מה שצריך לדעת על מחזור משכנתא.

פורום משכנתא

באתר המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית עומד לרשותכם פורום בכל הקשור למשכנתא. אנו מזמינים אתכם לגלוש אל פורום משכנתא ולקרוא שאלות ותשובות של אנשים נוספים שביקשו מידע בתחום. אם יש לכם שאלה ספציפית, הנכם מוזמנים לכתוב לנו ונשמח לענות בהקדם.

הלוואה ללא ריבית

למונח זה התייחסנו קודם לכן. למימוש אפשרויות להלוואה ללא ריבית ליחצו על הלינק קבלו מאמר מקיף בנושא.

משכנתאות

משכנתאות היא צורת הרבים של משכנתא. אנו, במרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית נמצאים בקשר עם כל הבנקים למשכנתאות ומחזיקים ומגוון רחב של אפשרויות לקבלת משכנתאות מהירות, זולות וכלכליות. למאמר על משכנתאות.

ריבית

כמו שמכונית נוסעת על דלק, בנקים וגופי מימון מרוויחים ריבית.  בכל הקשור להתנהלות פיננסית חכמה חשוב להוזיל את ההוצאות ולפחית את הריביות. זקוקים לעזרה? מלאו פרטים וקבלו הצעה.

דיסקונט למשכנתאות

דיסקונט למשכנתאות הוא אחד הבנקים המובילים בישראל. אם גם אתם מחפשים בנק או חברה באמצעותה תגיעו לדירה משלכם ותגייסו משכנתא – אנו מזמינים אתכם לקבל בחינם ייעוץ פיננסי ואפיקים מיוחדים וזולים לקבלת משכנתאות מכל הבנקים.

ליסינג מימוני

מה זה ליסינג מימוני? מהם סוגי הליסינג הקיימים? הקליקו כאו והיכנסו למדריך הלוואות לרכב ושם תוכלו ללמוד על כל סוגי הליסינג ועל הדרך לקבלת הלוואות מימון לרכב.

ייעוץ משכנתאות

במרכז להלוואות ולצרכנות פיננסית תקבלו ייעוץ משכנתאות ללא תנאים ובלי התחייבויות מצידכם. זקוקים לעזרה במשכנתא? מעוניינים בחוות דעת נוספת? רוצים לקבל ייעוץ ממומחה למשכנתאות? אנו מביאים לפניכם כאן מדריך שיעשה לכם סדר וייתן לכם המון אינפורמציה על משכנתאות. לתיאום פגישה או שיחה עם יועצי המשכנתאות שלנו – מלאו פרטים וקבלו ייעוץ חינמי.

הלוואת בלון

הרבה מאד עסקים ובתי אב מצליחים להתגבר על קשיים כלכליים,  לבצע רכישות או להתקדם בחיים הודות לאפשרויות של הלוואת בלון. בואו ללמוד על הלוואת בלון במאמר המצורף.

יועץ משכנתאות

מלאו פרטים וקבלו פגישה חינמית עם יועץ משכנתאות שיעזור לכם להגיע לדירה משלכם או יעניק סיוע וליווי בכל הקשור למיחזור משכנתה. היכנסו עכשיו למאמר על יועצי משכנתאות ומשכנתא.

טפחות משכנתא

טפחות משכנתא היא אפשרות לקבלת משכנתא מבנק מוביל. לקבלת סיוע בכל תהליכי המשכנתא וגיוס משכנתא בתנאים שיתאימו לכיס שלכם – הקליקו על טופס הקשר הנמצא באתר , השאירו שם ומספר טלפון ונדאג לקדם לנו שיחה או פגישה שתעזור לכם להשיג את המשכנתא הטובה ביותר מכל בנק.

משכנתא מחשבון

במנוע החיפוש גוגל רבים מהגולשים מחפשים משכנתא מחשבון. קבלו את המחשבון שלנו שיעזור לכם בחינם לחשב כל סוג הלוואה ומשכנתא ליחצו כאן על משכנתא מחשבון.

משכנתא הפוכה

מה זה משכנתא הפוכה? עד איזה גיל אפשר לקחת משכנתא הפוכה? מה התנאים? קבלו מאמר מיוחד על משכנתא הפוכה. בסיום המאמר יהיה לכם מידע נרחב בנושא ואם תזדקקו להסברים נוספים או סיוע בגיוס משכנתא – אנחנו כאן לשירותכם.

הלוואות לכל מטרה

הלוואות לכל מטרה הן ההלוואות המבוקשות ביותר.  לא צריכה להיות סיבה מיוחדת לקבלת הלוואות לכל מטרה אבל חובה להכיר את כל הסעיפים, אותיות קטנות ותנאים להחזר ההלוואה. למאמר על הלוואות לכל מטרה הקליקו פה.

פורום משכנתאות

כפי שציינו קודם לכן – הנכם מוזמנים לעשות שימוש מושכל בפורום משכנתאות שבאתר. תמצאו אותו בעמוד הפורומים.

מזרחי משכנתאות, טפחות משכנתאות

רבים מחפשים איך להגיע ל- מזרחי משכנתאות, טפחות משכנתאות. אנו מזמינים אתכם למדריך כל סוגי המשכנתאות והבנקים למשכנתאות בישראל. לשימושכם.

מימון

כשמדברים על מימון הכוונה היא לגיוס הלוואה, קבלת אשראי ובחינת אפשרויות עבור מימון לצרכים פיננסיים. בלינק זה תמצאו מדריך על מימון.

הלוואות לסטודנטים

לימודים אקדמיים עולים הרבה מאד כסף. ריכזנו כאן עבורכם מדריכים מיוחדים על הלוואות לסטודנטים, הלוואות ללימודים בארץ ובחו”ל. אנו מזמינים אתכם לגלוש וללמוד על הנושא. במידה ותרצו עזרתנו בגיוס הלוואה מתאימה השאירו פרטים. לקבלת מלגת לימודים הקליקו כאן.

אובליגו

לכל לקוח בנק יש אובליגו – מסגרת בנקאית. במקרה של חריגה הבנק סוגר את ברז האשראי. למאמר בנושא הקליקו כאן. זקוקים לעזרה להגדלת האשראי מעבר לאובליגו בבנק? צרו עימנו קשר. למידע על קבלת הלוואה לעסק.

מחשבון הלוואות

אחד המחשבונים המבוקשים ביותר ברשת. מזמינים אתכם להיכנס חינם ולהיעזר במחשבון הלוואות של המרכז להלוואות.

אשראי

בנקים וגופי מימון מעניקים אשראי תמורת תשלום וריבית. אנו כאן לעזור לכם להשיג אשראי לכל מטרה בתנאים הטובים ביותר עבורכם. אתר זה של המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית הוקדם כדי להיות מורה נבוכים וכדי לסייע לכל אותם האנשים הזקוקים לעזרה ולא יודעים לאן ואיך לפנות. אנחנו כאן בשבילכם!

ליסינג תפעולי פרטי

ליסינג תפעולי פרטי הוא אחד המסלולים למימון רכב.  מאמר על הלוואות לרכב ואפשרויות מימון מופיע באתר.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי

חברות האשראי מציעות כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. למאמר על כרטיסי אשראי. כך תשלמו פחות על כרטיסי אשראי היכנסו.

בנקים, בנקים בישראל

עיקר הפעילות הפיננסית בישראל מרוכזת בבנקים. בואו ללמוד על מערכת הבנקאות בישראל.

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית

האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית כשמה כן היא מעניקה הלוואות ללא ריבית. למאמר בנושא הקליקו כאן. לקרוא עוד מאיפה לקחת הלוואה.

לוח שפיצר

שיטת חישוב להחזר הלוואה או משכנתא

הלוואה מהירה

הלוואה מהירה הינה הלוואה מיידית או הלוואת אקספרס. משמעותה – הגישו בקשה וקבלו הלוואה בפרק זמן קצר. נציין כי כיום המערכות הבנקאיות משתדלות לספק הלוואות מהירות אבל עדיין חומת הבירוקרטיה מעכבת תהליכים. אנו כאן לעזור לכם בכל הקשור לקבלת הלוואה מהירה.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה

תחום מבוקש ביותר במערכת הפיננסית. לפני הגשת בקשה לכל סוג הלוואה הנכם מוזמנים לקרוא מדריך שלנו על הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה.

הלוואות מיידיות

הלוואות מיידיות מוזכרות בסעיפים הקודמים שלנו. מוזמנים לעבור ללינק המתאים.

הלוואות לעובדי מדינה

הלוואות לעובדי מדינה הן הלוואות הניתנות בתנאים מועדפים. הקליקו למאמר על הלוואות לעובדי מדינה.

הלוואת גישור

הקליקו כאן וקבלו באמצעותנו הלוואת גישור וגם הסבר על איך לקבל הלוואת גישור בתנאים הטובים ביותר.

לאומי משכנתאות

לאומי משכנתאות מהבנקים המובילים בישראל במתן משכנתאות.

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבת מדינה היא הלוואה הניתנת באמצעות אחת מהקרונות הפועלות באישור המדינה. אנו מזמינים אתכם לקרוא להיכנס לעמוד הלוואות בערבות המדינה וגם לבחון אפשרויות נוספות לקבלת הלוואה נוחה וזולה.

בנק דיסקונט למשכנתאות

מהבנקים המובילים בארץ – בנק דיסקונט למשכנתאות.

מחשבון משכנתא טפחות

קבלו גישה למחשבון משכנתא של המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית.

ריביות משכנתא

בסעיף ריבית משכנתא התייחסנו לכל הקשור לריביות משכנתא.  הקליקו למאמר המצורף לסעיף זה.

בנק טפחות למשכנתאות

בנק טפחות למשכנתאות – מהבנקים המובילים בארץ בתחום המשכנתאות.

זכאות למשכנתא

קיימים תנאים רבים ומגבלות רבות לקבלת משכנתא. בואו ללמוד על תנאי זכאות למשכנתא. הקליקו למאמר מקיף בנושא זכאות למשכנתא.

הלוואה לרכב

ניתן לקבל הלוואה לרכב מכל מודל או סוג. היכנסו למדריך הלוואות רכב.

מחשבון ריבית

מחשבון ריבית עוזר להמחיש את גובה הריבית שתשלמו על הלוואה. אנו מזמינים אתכם להיכנס למחשבון ריבית שלנו ולברר גם את הריבית ואת כל הנושאים הפיננסים הקשורים להלוואה או למשכנתא שלכם.

הלוואות פרטיות

הלוואות פרטיות או הלוואות בין אנשים פרטיים הן הלוואות מזן חדש הניתנות שלא באמצעות הבנקים. היכנסו למאמר מקיף על הלוואות פרטיות.

הלוואה ברגע

הלוואה ברגע היא הלוואה מהירה-מיידית-אקספרס.

חישוב החזר משכנתא

איך תדעו כמה כסף תחזירו בכל חודש וחודש על המשכנתא? היכנסו למחשבון שלנו, הוסיפו פרטים וקבלו את כל הנתונים המבטאים את חישוב החזר משכנתא.

בנק למשכנתאות

בנק למשכנתאות הוא בנק מומחה בכל הקשור להלוואות משכנתא לרכישת דירה/נכס.

הלוואות שוק אפור

היזהרו מהלוואות שוק אפור. מאמר מקיף בנושא הלוואות נמצא כאן. חובה לקרוא.

הלוואות לעסקים קטנים

עסקים קטנים כמו גם גדולים זקוקים לסיוע, ליווי וגם במקרים מסוימים לדחיפה ועידוד. הלוואות לעסקים קטנים – קבלו מאמר  מיוחד בנושא

מימון רכב

בואו ללמוד על אפשרויות מימון רכב. היכנסו למאמר הסבר על שיטות מימון רכב.

הלוואה מיידית במזומן

הלוואה מיידית במזומן היא הלוואה הניתנת על המקום ובמזומן, בניגוד להלוואות בהעברה בנקאית, הלוואות בכרטיס אשראי או הלוואות בצ’קים.

הלוואות בהוראת קבע

ניתן לקבל הלוואה ולהחזירה בהוראת קבע.

הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס הן הלוואות מהירות. אולי הכי מהירות. בואו ללמוד על הדקויות שבנושא ולקבל את ההלוואה באקספרס.

הלוואה למוגבלים

מוגבלים, מסורבים ומעוקלים מתקשים לגייס הון ולקבל הלוואות. אנו מזמינים אתכם לקרוא על אפשרויות מימון  ועל הלוואה למוגבלים.

תנאים לקבלת משכנתא

במאמר זה ריכזנו לפניכם את כל מה שצריך לדעת על תנאים לקבלת משכנתא. מאמר חובה לפני רכישת דירה.

החזר משכנתא

שיטת ההחזר של המשכנתא נקבעת על ידי הבנק בכפוף ליכולות שלכם. בואו ללמוד כל מה שחשוב וצריך לדעת על החזר משכנתא.

לסיכום,  במאמר זה עסקנו והסברנו הרבה מאד ביטויים מהתחום הפיננסי. אם יש לכם שאלות נוספות או אם תרצו אינפורמציה על מונחים נוספים כמו: בנק למשכנתאות, בנק מזרחי משכנתאות, האגודה הישראלית להלוואות, החזר משכנתא, הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע, הלוואה מיידית באינטרנט, חישוב החזר הלוואה, טפחות משכנתאות, יועץ משכנתא, יועצי משכנתאות, ייעוץ משכנתא, ייעוץ משכנתאות, יעוץ משכנתא, לאומי למשכנתאות, לאומי למשכנתאות טלפון, לאומי משכנתא, ליסינג, ליסינג תפעולי פרטי, מזרחי משכנתאות, משכנתא דיסקונט, משכנתא הפוכה, משכנתא לאומי, משכנתאות טפחות, משכנתאות לאומי, משכנתה, ריבית משכנתאות – פנו אלינו ונשמח להסביר וגם להעמיד לרשותכם הלוואה מיידית.

למידע נוסף על מדריכי הלוואות שלנו.

 מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! 

 

זקוק להלוואה לעסק?

זקוקים להלוואה לשכירים/פרטיים?

הלוואות לעסקים באישור מיידי

הלוואות לשכירים ופרטיים תוך 24 שעות בריבית בנקאית

בעל עסק יקר, מלא פרטים בטופס זה לקבלת הלוואה לעסקים – הלוואות לעסקים בכל הארץ!

הלוואות לשכירים לכל מטרה באישור מיידי!

הלוואות לעסקים בריבית זולה מהבנקים הלוואה לעסק עד 1 מיליון שקל ללא ערבות וללא בטחונות. הלוואות מקרנות עד 8 מיליון שקלים בתנאים מעולים אישור עקרוני מיידי
 • הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים
 • הלוואה לעסק חדש/עסק בהקמה
 • התמחות בהלוואות לכל המגזרים, לרבות המגזר הערבי

איך להקים עסק מאפס, ללא הלוואות?

 
ללמוד איך לעשות כסף
טופס זה מיועד אך ורק למי שלא רוצה לבלות את חייו כעובד שכיר.
מלאו פרטים למידע נוסף על קורס הקמת עסק מאפס.
כאן לא נותנים הלוואות וגם לא מחיקת חובות.
הטופס מיועד לעל מי שרוצה ללמוד איך להצליח בעסקים ומוכן להשקיע בעתידו

אפילו אם אין לך רעיון במה לעסוק ואתה נמצא בחובות עמוקים
לא צריך הרבה שכל כדי לקחת הלוואה ולבזבז את הכסף.
אבל כן צריך הרבה שכל, כדי להפוך את העסק לרווחי בלי להיכנס לחובות.

הקלק כאן עכשיו לפרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

 • איחוד הלוואות למסורבי בנקים
 • נכיון צ’קים לחברות – מסגרת ניכיונות מהירה עד %100 משווי הבטוחה
 • השלמות הון לעסקים וחברות – גיוסי אשראי לתקופות ארוכות, צמצום בטחונות וביטול שעבודים
 • גיוסי אשראי כנגד המחאות זכות וערבויות אישיות
 • מחזור משכנתא/משכנתא חדשה

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

זקוק למחיקת חובות?

הסדר חובות – פתרונות לכל בעיית חובות

מלאו טופס זה לקבלת ייעוץ מהחברה המובילה בישראל בהסדרת חובות!

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:

 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק – השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל”פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע”י ניהול מו”מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
מאשר קבלת דיוור בדוא”ל ובSMS:

זקוק להסרת פסקי דין מהאינטרנט?

מוטרדים מפסקי דין המופיעים בגוגל?

רוצים למחוק את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט?

אין לכם אפשרות לקבל הלוואה/משכנתא בשל פסקי דין ברשת?

קשה לכם להתקבל לעבודה חדשה בגלל אזכורים שליליים?

אין לכם אפשרות ליצור זוגיות חדשה בגלל החשש מהדברים שכתובים עליכם באינטרנט?

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב! מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע. החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר
 • כ – 95% הצלחה
 • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
 • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
 • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
 • תשלום לפי הצלחה בלבד!
מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

  יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

  המרכז הארצי לזכויות החייב

  “כי גם לחייב יש זכויות”

  מלא פרטים בטופס כדי לגלות איך להתמודד עם חובות ולנצל את כל זכויותייך

  • טיפול בחובות של פרטיים
  • חובות של גופים עסקיים
  • טיפול בחובות לגופים ממשלתיים בהם מכס, מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מרכז הקנסות ועוד
  מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

   • למנהל של רפאל שלום, אני מבקש להודות על שירות מקצועי ומהיר. מודה שהופתעתי מהידע ומהיכולת שהפגנתם בטיפול בענייני

    מוטי

    מזכרת בתיה, 33

   • לרפאל שלום, המון תודה על הטיפול, אפשר להגיד שבזכותך יש לי המון ידע וכלים פיננסים. אני לא יודעת אם אנשים שולחים תודה, אבל ממש חשוב לי שתדע שהיית מאוד נחמד ומאוד מקצועי ועזרת לי הרבה. תבוא עליך הברכה

    עפרה

    תל אביב, 39

   • לרפאל וצוות המנהלים של האתר - תודות רבות על שירות רציני ומהיר. כולי פליאה על הקלות שבה פתרתם את ענייני בזכות הטיפים והמידע שבאתר. יישר כח

    סיימון

    חולון, 55

   • לרפאל, מהמרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית, תודה על הטיפול האישי. אני מאוד מעריך שתמיד היית זמין זה לא מובן מאליו

    רונן

    חולון, 34

   • ליואב ברצוני להודות לכם על שירות מקצועי מסתבר שאכן חסכתם לי סכומי כסף לא מעטים אבל בעיקר ריצות וכאבי ראש. מקווה שלא אזדקק להלוואה נוספת. למדתי מהאתר שלכם המון.

    דניאל

    חיפה, 27

   המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית חדשות אקטואליה, פיננסים, וחדשות צרכנות