סודות ההצלחה של היזמים

סודות ההצלחה של היזמים

סודות ההצלחה של היזמים – הכירו את המיליונרים החדשים

להיות יזם, להצליח בעסקים ולפתח חברות מניבות – כל אלה דורשים מעשים, כלומר עבודה, ידע וקבלה של החלטות אמיצות. כדי להצליח בעסקים, וזה לא משנה אם מדובר בעסק קטן או מיזם טכנולוגי גדול, כדאי תמיד להיות בצד המנצח – הצד שמרוויח את הכסף ולא מוציא אותו.

כיום רבים מתלבטים בדרך להובלת שינוי בחיים שלהם, בדרך לקבלה של החלטה אמיצה, במסלול של מעבר ממעמד של שכיר למעמד של בעל חברה, יזם סטארט אפ, או בעלים של עסק זעיר, עסק קטן או עסק גדול.

סודות ההצלחה

בשנים האחרונות אנו מגלים עוד ועוד חידושים טכנולוגיים שמבטאים את הקידמה ואת הרוח היזמית. חברות טכנולוגיה גדולות קמו והשיקו מיזמים מדהימים שחלקם זכו לתהודה עולמית ויש גם לא מעט עסקים עצמאיים צנועים פחות או יותר שהפכו את הבעלים שלהם לאנשי עסקים מצלילים ומרוויחים.

היזם אלי שביט, מייסד של קורס סטארט אפ לפתיחת עסק חדש בלי הון התחלתי ומייסד של חברות ומיזמים רבים, בחר מתוך אמונה בדרך של לעזור להרבה מאד צעירים וצעירות, בעלי משפחות, סטודנטים ואנשי הייטק ללמוד את סודות ההצלחה ולרכוש את האומץ, הביטחון ואת הידע שיעזור להם להגשים את החלום גם בלי שנולדו עם כפית זהב או כסף בפה.

כדי להצליח בעסקים צריכה להיות התחלה והיא בהחלט יכולה להיות צנועה ולא מסנוורת. פרקטית ולא בזבזנית. חכמה ולא שערורייתית. כלל חשוב בכל יזמות הוא להצליח עם העסק הראשון, לעשות את המכירה הראשונה, האקזיט הראשון ורק אחר כך לחשוב לחשוב על יזמים שהם מצליחים סידרתיים – כאלה שההצלחות שהם סדרתיות וכל מה שהם נוגעים הופך לזהב.

עובדה היא שיש קבוצה של אנשים ששייכים להגדרה של יזמים סדרתיים – מצליחנים – בעלי מגע זהב שכל מה שהם עושים מצליח להם. כדי להשתייך לקבוצה הזו צריך לעבוד בשיטתיות, ללמוד את סודות ההצלחה של אלי שביט ושל יזמים בולטים, לגבש תוכנית, דרך, מתווה, ולצעוד ביער הגדול עד שמגיעים לנקודת האור. אחרי שתייצרו הצלחה בהקמת עסק, הצלחה בפתיחה של מיזם, הצלחה במכירה – בכלל הצלחה – תוכלו לשכפל אותה, להכפיל את הרווחים ובעצם לעבור לעשייה אמיתית במגרש העסקי של העולם האמיתי.

השקעות נכונות, מכירות חכמות ובחירה בסטארט אפ המתאים יכולים להוות העסקה של החיים שלכם. אתם יכולים להשקיע בחוכמה ולהרוויח מיליונים, אבל גם להפסיד בגדול. ההבדל בין הצלחה לאכזבה הוא בין שמיים לארץ. הכל בידיים שלכם, בהחלטות שתקבלו, בדרך שתבחרו לעבור בה. לכן כדאי שתלמדו בקורס סטארט אפ להקמת עסקים כדי שתבינו את השלבים, תפתחו את האישיות שלכם ותבססו לכם את הכלים שיוכלו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלכם. אם אתם מוכנים לכך, אם אתם מוכנים לשלם מחיר של רצינות ואם אתם מוכנים לעשות ולהתעסק בעשייה אמיתית ולא בדיבורים – המקום שלכם בקורס סטארט אפ.

זמן הוא אחד המשאבים היקרים ביותר. בקורס סטארט אפ הזמן שלכם מנווט על ידכם ואתם יכולים ללמוד בקורס האינטרנטי בזמנכם הפנוי ולבצע את המשימות הדרושות בהתאמה. כל בעל עסק פרטי חייב לסגל לעצמו סגנון, שיטה ותדמית. יש לא מעט אנשי עסקים ובעלי חברות שהתדמית שלהם ראוותנית ומתוקשרת וישנם רבים אחרים ששומרים על חיים צנועים. כאן ההמלצה היא ללמוד לא לנכר עיניים ולהתנהג בתבונה. יחד עם זאת תדמית יכולה לשרת את האינטרסים שלכם ולקרב אתכם לסביבה העסקית שבה תרצו לפעול. מאידך לא צריך להסתובב במכנסיים נוצצים ולגור במגדל זהב כדי להוכיח עד כמה אתם מצליחים ועשירים.

עסקים למען עסקים זה מוטו חשוב וגם ביזמות צריך להפעיל את הקשרים הנכונים, להכיר את האנשים במקומות הנכונים ולהיעזר בחברים אמיתיים. חשוב לזכור עם זאת שהעסק הוא אתה ורק אתה בשורה האחרונה תישפט לטוב ולרע – לכן בחירות נכונות של עובדים, מנהלים, אנשי מנהלה ואנשי סגל – כל אלה צריכים להיות הטובים ביותר עבורך. חבורה מנצחת היא כמו קבוצה עם מאמן. כשהקבוצה מגובשת וטובה והמאמן ממוקד בדרך ובמטרה ניתן להגיע לתוצאות.

הדרך של אלי שביט בקורס סטארט אפ מבוססת על שיטה לא מתחנפת. הגישה קשוחה, הבדיחות נשארות בחוץ וצריך לעשות ולהפעיל את הראש ואת השכל הישר. הקורס הוא לא מפגש חברתי, פינת ייעוץ או מורה מלטפת. קורס סטארט אפ נוהג בקשיחות ודורש לעמוד במשימות כדי להכין את הסטודנטים לעמוד בלוחות הזמנים, לעמוד במשימות ולא לדחות את מה שאפשר לעשות היום למחר או מחרתיים.

כדי ללמוד בקורס סטארט אפ של אלי שביט, כדאי להכיר את האיש ולהבין שלמרות שרכש השכלה אקדמית את הניסיון שלו להצלחה בעסקים הוא גיבש בעשייה אמיתית, בראייה חריפה, בגישה אקטיבית ובשכל חריף. אלי שביט היה שותף להצלחות וגם לכשלונות. החוכמה שלו היתה החשיבה הייחודית שהצליח לייצר דווקא בשעות קשות ובפיתוח השיטה להצלחה בעסקים. המעבר של אלי שביט ליזמות והרבה מאד הצלחות היא המודל להצלחה עבור רבים מהתלמידים שלו ומהחניכים בקורס סטארט אפ. ההצטיינות שלו בעולם העסקי היא הדוגמה הטובה ביותר למעשים ולא לדיבורים, כפי שאלי שביט דורש מהסטודנטים שלו.

“אלי שביט שינה לי את החיים”, “קורס סטארט אפ של אלי שביט הוכיח לי שגם אני יכול להצליח”, “אלי שביט הבטיח ואלי שביט קיים ובזכותו הצלחתי להקים עסק חדש ובריא ללא הון התחלתי” – אלה חלק מהתגובות הנלהבות של בוגרי קורס סטארט אפ שהודות ליצירתיות, אומץ ובחירות נכונות מימשו את ההצלחה.

חשוב לציין שלא כל מי שהצטרך לקורס סטארט אפ הפך מיד לסיפור הצלחה. אמנם אחוזי ההצלחה בקורס גבוהים מאד אבל יש גם כאלה שנשרו בגלל שלא עמדו במשימות, לא רצו להשקיע, לא הבינו שהקורס דורש אקטיביות ועבודה ושלא מדובר בקורס בהתכתבות אלה בקורס של יצירת מציאות חדשה של עבודה ועשייה יצירתית חכמה. יש גם לא מעט קשיים בקורס, משברים והתלבטויות, אבל כל אלה מחשלים, מכינים את הסטודנטים לעולם האמיתי ובעצם מוכיחים לכל אחד שלא כדאי להיכנע, אין טעם להיכשל והדרך הבטוחה היא הדרך הנחושה שמשלבת ידע-טכנולוגיה ועשייה ומכאן מתגלה סוד ההצלחה.

לקורס סטארט אפ של אלי שביט

 

זקוק להלוואה לעסק?

זקוקים להלוואה לשכירים/פרטיים?

הלוואות לעסקים באישור מיידי

הלוואות לשכירים ופרטיים תוך 24 שעות בריבית בנקאית

בעל עסק יקר, מלא פרטים בטופס זה לקבלת הלוואה לעסקים – הלוואות לעסקים בכל הארץ!

הלוואות לשכירים לכל מטרה באישור מיידי!

הלוואות לעסקים בריבית זולה מהבנקים הלוואה לעסק עד 1 מיליון שקל ללא ערבות וללא בטחונות. הלוואות מקרנות עד 8 מיליון שקלים בתנאים מעולים אישור עקרוני מיידי
 • הלוואות לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים
 • הלוואה לעסק חדש/עסק בהקמה
 • התמחות בהלוואות לכל המגזרים, לרבות המגזר הערבי

איך להקים עסק מאפס, ללא הלוואות?

 
ללמוד איך לעשות כסף
טופס זה מיועד אך ורק למי שלא רוצה לבלות את חייו כעובד שכיר.
מלאו פרטים למידע נוסף על קורס הקמת עסק מאפס.
כאן לא נותנים הלוואות וגם לא מחיקת חובות.
הטופס מיועד לעל מי שרוצה ללמוד איך להצליח בעסקים ומוכן להשקיע בעתידו

אפילו אם אין לך רעיון במה לעסוק ואתה נמצא בחובות עמוקים
לא צריך הרבה שכל כדי לקחת הלוואה ולבזבז את הכסף.
אבל כן צריך הרבה שכל, כדי להפוך את העסק לרווחי בלי להיכנס לחובות.

הקלק כאן עכשיו לפרטים נוספים!

הלוואות ומשכנתאות

שכירים ועצמאים יקרים, טופס זה מיועד לקבלת הלוואה מיידית, הלוואות לכל מטרה ולקבלת משכנתא

הלוואות ומשכנתאות בהליך מהיר

 • איחוד הלוואות למסורבי בנקים
 • נכיון צ’קים לחברות – מסגרת ניכיונות מהירה עד %100 משווי הבטוחה
 • השלמות הון לעסקים וחברות – גיוסי אשראי לתקופות ארוכות, צמצום בטחונות וביטול שעבודים
 • גיוסי אשראי כנגד המחאות זכות וערבויות אישיות
 • מחזור משכנתא/משכנתא חדשה

פגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. גיוס על בסיס הצלחה בלבד, חיתום מהיר, אישור עקרוני תוך 72 שעות

זקוק למחיקת חובות?

הסדר חובות – פתרונות לכל בעיית חובות

מלאו טופס זה לקבלת ייעוץ מהחברה המובילה בישראל בהסדרת חובות!

למה להישאר עם חוב כשאפשר לטפל בו ולהשיג הסדר חוב עם תנאים מעולים, כולל הפחתה בגובה סך החוב ובהחזר החודשי?

מלאו פרטים עכשיו וקבלו:

 • ליווי פיננסי מקצועי להתנהלות מול הבנק – השגת הסדר חוב, מחיקת חובות, טיפול בחשבון מוגבל ועוד.
 • איחוד תיקים בהוצל”פ, פשיטת רגל לאדם פרטי, הלוואות, הסדרי חוב.
 • השגת הסדרי חוב לצורך צמצום חובות ומחיקת חובות, ע”י ניהול מו”מ אפקטיבי מול הנושים (הבנקים, חברות האשראי, הוצאה לפועל).
 • טיפול מקצועי בחובות מכל סוג ובכל סכום.

מוזמנים אלינו לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
מאשר קבלת דיוור בדוא”ל ובSMS:

זקוק להסרת פסקי דין מהאינטרנט?

מוטרדים מפסקי דין המופיעים בגוגל?

רוצים למחוק את המסמכים המשפטיים מהאינטרנט?

אין לכם אפשרות לקבל הלוואה/משכנתא בשל פסקי דין ברשת?

קשה לכם להתקבל לעבודה חדשה בגלל אזכורים שליליים?

אין לכם אפשרות ליצור זוגיות חדשה בגלל החשש מהדברים שכתובים עליכם באינטרנט?

מלאו עכשיו פרטים לשירות הסרת מסמכים משפטיים מגוגל

משכנתא? כן למסורבים!

משכנתא למסורבי בנקים

טופס זה מיועד לכל מי שקיבל סירוב למשכנתא ובכל זאת חולם על דירה. מלאו פרטים לייעוץ ופרטים נוספים – אך ורק אם קיבלת סירוב למשכנתא!

הבנק סירב לתת לך משכנתא? לנו הוא לא יסרב! מלאו פרטים ותקבלו משכנתא מאושרת תוך פחות משבוע. החברה המובילה לליווי פושטי רגל לשעבר
 • כ – 95% הצלחה
 • ייעוץ חינם וללא התחייבות.
 • מטפלים באישורי משכנתא למסורבי בנקים
 • מומחים באישורי משכנתא גם אחרי פשיטת רגל
 • תשלום לפי הצלחה בלבד!
מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

  יש לך חובות? רוצה לדעת איך להתמודד?

  המרכז הארצי לזכויות החייב

  “כי גם לחייב יש זכויות”

  מלא פרטים בטופס כדי לגלות איך להתמודד עם חובות ולנצל את כל זכויותייך

  • טיפול בחובות של פרטיים
  • חובות של גופים עסקיים
  • טיפול בחובות לגופים ממשלתיים בהם מכס, מע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, מרכז הקנסות ועוד
  מלא את הטופס עכשיו ונחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים!

   • למנהל של רפאל שלום, אני מבקש להודות על שירות מקצועי ומהיר. מודה שהופתעתי מהידע ומהיכולת שהפגנתם בטיפול בענייני

    מוטי

    מזכרת בתיה, 33

   • לרפאל שלום, המון תודה על הטיפול, אפשר להגיד שבזכותך יש לי המון ידע וכלים פיננסים. אני לא יודעת אם אנשים שולחים תודה, אבל ממש חשוב לי שתדע שהיית מאוד נחמד ומאוד מקצועי ועזרת לי הרבה. תבוא עליך הברכה

    עפרה

    תל אביב, 39

   • לרפאל וצוות המנהלים של האתר - תודות רבות על שירות רציני ומהיר. כולי פליאה על הקלות שבה פתרתם את ענייני בזכות הטיפים והמידע שבאתר. יישר כח

    סיימון

    חולון, 55

   • לרפאל, מהמרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית, תודה על הטיפול האישי. אני מאוד מעריך שתמיד היית זמין זה לא מובן מאליו

    רונן

    חולון, 34

   • ליואב ברצוני להודות לכם על שירות מקצועי מסתבר שאכן חסכתם לי סכומי כסף לא מעטים אבל בעיקר ריצות וכאבי ראש. מקווה שלא אזדקק להלוואה נוספת. למדתי מהאתר שלכם המון.

    דניאל

    חיפה, 27

   המרכז לחדשות ולצרכנות פיננסית חדשות אקטואליה, פיננסים, וחדשות צרכנות